Стрижавка крокує в ногу з часом!

Дата: 12.09.2019 15:29

- Прозорість і відкритість!

- Осучаснення надання адміністративних послуг!

- Оперативність!

Одним із символів реформи децентралізації є Центр надання адміністративних послуг. Відкриття такого центру в селищі стало можливим за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» - міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. В приміщенні селищної ради за адресою: вул.40-річчя Перемоги, 7 мають бути створені всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав послуги відкрито, за сучасними європейськими стандартами. На сьогоднішній день проводяться будівельні роботи з врахуванням окремих рекомендації щодо встановлення пандусу, розширення дверей, облаштуванню туалетної кімнати для зручного доступу людей з обмеженими можливостями, встановлення прозорих дверей. Планується встановлення банківського терміналу. Відвідувачі зможуть скористатись ком”ютером з мережею доступу до інтернет. Вільна зона WI-FI.

Коштом Європейського Союзу розроблено дизайн проект облаштування ЦНАПу, буде облаштовано дитячий куточок, встановлені найсучасніша комп’ютерна техніка та меблі. В селищній раді працюють фахівці по наданню ряду адміністративних послуг, а після остаточного оформлення ЦНАПу, він буде розрахований на 7 робочих місць, спеціалісти яких надаватимуть більш широкий спектр послуг. Роботи тривають. Загалом буде забезпечено надання адміністративних послуг з питань: реєстрації нерухомості, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, місця проживання фізичних осіб, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Стрижавської селищної ради, в планах також послуги Держгеокадастру України.

Перегляну фото можна натиснувши на стрілку  =>