Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує!

Дата: 24.09.2019 09:05

Фото без опису

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес». Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер. До участі у поїздці запрошуються представники обласних, районних, міських, державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціальних служб, у тому числі, у справах дітей, сім’ї та молоді, освіти і науки, культури, керівники навчальних закладів, викладачі, учні, студенти, усі зацікавлені особи.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

(програма додається)