ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

Дата: 04.10.2019 21:12

Відзначення Дня вчителя та Дня дошкільної освіти вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.

Тож нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні Вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна Вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюю Вам високу вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою,

селищний голова Таїсія Короленко