Приймали вітання з Днем захисника України

Дата: 16.10.2019 12:50

З нагоди відзначення Дня захисника України голова районної державної адміністрації Михайло Демченко взяв участь у святкових заходах в селищі Стрижавка.

Голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко нагородила учасників АТО, волонтерів та вдів загиблих.

У своєму виступі Михайло Демченко зазначив: «День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України. Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Найкращі наші сини й дочки сьогодні боронять кордони нашої держави. Саме вони є прикладом для нашого підростаючого покоління, є тими людьми, які показують незламний дух патріотизму. Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань. Слава всім вам! Слава Україні!»

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання   пам'ять захисників України, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Урочистості були переплетені патріотичними виступами місцевих творчих колективів та учнів Стрижавської СЗШ І-ІІІ ст.