Звіт Стрижавського будинку культури

Дата: 30.10.2019 15:34

Фото без опису

Відбувся творчий звітний концерт аматорів сцени Стрижавського селищного будинку культури. Різні виконавці та гурти зібралися, щоб продемонструвати свою майстерність, потішити гостей яскравими та цікавими виступами. Захід проходив у спортивній залі дитячого садочку «Казка».

На концерт завітали: голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко та голова районної ради Сергій Сітарський.

Як і щороку,  на імпровізованій сцені  концертна програма була насиченою та багатогранною. Розпочався концерт  піснею «Райдуга», яку виконали солістки Каріна Глухман і Мар’яна Бондар. Фаворитом свята був фольклорний ансамбль «Берегиня», який публіка зустрічала та проводжала оваціями. Чарували своїми мелодійними голосами та чудовим виконанням пісень вокальні колективи: ВІА «Дивограй», «Чарівниці», тріо «Оксамит» та вокалісти.

Майстерно продемонстрували свої вміння колективи: студія танцю «Стронг денс» (керівник Альона Піскун), театр-студія трюкової пластики (керівник Валентина Марканова), танцювальний колектив (постановник Олена Хитрик), хореографічний колектив «Тріумф» (керівник Олександра Кравчик), ансамбль народних інструментів та інструментальне тріо «Джайв».

Завершальним акордом був виступ усіх учасників у виконанні чудової пісні «Грай музико».

В рамках творчого звіту глядачі мали змогу переглянути виставку робіт Стрижавських народних умільців -  де яскравими барвами розкинулися вишиті рушники, скатертини, картини різних технік, роботи з дерева, вишиті бісером ікони,  книги, збірки місцевих авторів та осінні дари природи.