Запрошуємо учасників та ветеранів АТО/ООС на навчання з підприємницької діяльності від Kyiv School of Economics!

Дата: 31.10.2019 09:11

08.10.2019 у Вінницькій міській раді відбулась прес-конференція присвячена набору учасників на Програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС (https://kse.ua/ua/about-the-school/news/programa-z-pidpriyemnitskovi-diyalnosti-dlya-veteraniv-ato-ta-oos-vpershe-u-vinnitsi/).

Учасники Програми отримають можливість опанувати основи бізнес-планування, маркетингу, фінансів, продажів та управління командою. Як результат, кожен матиме змогу розробити бізнес-план, заручившись допомогою досвідчених викладачів KSE та випускників минулих хвиль.

Програма розрахована на 2,5 місяців та передбачає 10 навчальних модулів: кожен модуль – один повний навчальний день на тиждень та онлайн-частина з навчальними матеріалами для само опрацювання та завданнями.

Набір учасників відкрито з 9 жовтня та триватиме до кінця жовтня! За результатами реєстрації очікується до 30 учасників навчальної програми.

Старт навчання заплановано на 4 листопада.

Для вступу необхідно:

1. Заповнити анкету за посиланням: http://forms.gle/nLXp5MT5goYD4o3g6
  2. Додати документи, які підтверджують участь у бойових діях.
  3. Написати короткий мотиваційний лист.
  4. Надати рекомендаційні листи від 2-ох побратимів/командира.

Програма у Вінниці проводиться за підтримки Благодійного фонду родини Загоріїв та Вінницької міської ради в рамках реалізації заходів Програми - посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки.