ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДО КАДАСТРУ

Дата: 11.11.2019 10:58

Фото без опису

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 року №542/2019 «Про заходи протидії рейдерству», щодо систематизації відомостей про земельні ділянки право власності (користування) на які виникло до 1 січня 2013 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, Стрижавська селищна рада пропонує громадянам, підприємствам та організаціям, замовити в організаціях, які мають відповідну ліцензію, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості з метою внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Стрижавська селищна рада рекомендує всім власникам земельних ділянок та землекористувачам перевірити наявність даних про земельні ділянки на публічній кадастровій карті за посиланням https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. В разі відсутності відомостей або відсутністю можливості користуватися даним сервісом, звернутися до спеціаліста І категорії – землевпорядника  Стрижавська селищна ради за адресою:

смт Стрижавка вул. 40 річчя Перемоги,7 Вінницького району Вінницької області (приміщення селищної ради).