ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ

Дата: 28.11.2019 09:06

про оприлюднення проекту рішення сесії Стрижавської селищної ради

7 скликання «Про внесення змін до рішення 58 сесії селищної ради

6 скликання від 04.09.2014 року №11 «Про внесення змін та доповнень

до рішення 34 39 сесії 06 скликання від 08.07.2013 року «Про встановлення

розміру пайової участі в розвитку інфраструктури селища Стрижавка»

Розробник: виконавчий комітет Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

Проект рішення сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання «Про внесення змін до рішення 58 сесії селищної ради 6 скликання від 04.09.2014 року №11 «Про внесення змін та доповнень до рішення №4 39 сесії 06 скликання від 08.07.2013 року «Про встановлення розміру пайової участі в розвитку інфраструктури селища Стрижавка»  розроблений з метою приведення Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури селища Стрижавка, Типового договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури селища Стрижавка, Порядку розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури селища Стрижавка у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена або не відповідає одиниці створеної потужності в селищі Стрижавка, які затверджені цим рішенням, у відповідність до діючих норм чинного законодавства, а саме ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Бюджетного Кодексу України, Господарського Кодексу України та інших законодавчих актів, а також на виконання Рекомендації Адміністративної колегії Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №52/9-рк/к від 02.04.2019 року  та пропозицій щодо удосконалення проекту регуляторного акта Державної регуляторної служби України №7024/0/20-19 від 30.08.2019 року.

Даним проектом рішення вносяться зміни та доповнення щодо обов’язкової участі у створені і розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури селища Стрижавка замовників, які мають намір щодо забудови земельної ділянки в селищі Стрижавка; переліку замовників, які не залучаються у разі будівництва у створені і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури селища; заборони вимагати від замовника будівництва надання буд-яких послуг; зарахування коштів пайової участі до селищного бюджету; права замовника будівництва житлових об’єктів на відстрочення сплати пайового внеску на розвиток інженерно – транспортної і соціальної інфраструктури селища; договору про пайову участь у розвитку інфраструктури селища; формули розрахунку пайової участі замовників, загальна кошторисна вартість яких  згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена.

Інформація про спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної ради за адресою:

https://stryzhavska-rada.gov. ua. у розділі «Регуляторна діяльність».

Поштова  та електрона адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій:

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акту:

Пропозиції та зауваження про проекту регуляторного акту просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Стрижавська селищна рада Вінницького району Вінницької області 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, буд.7, телефон(0432) 58-57-62, телефон/факс (0432) 58-52-96, е-mail: info@stryzhavska-rada.gov. ua.

Зауваження та пропозиції надсилати електроною та звичайною поштою.