Штормове попередження!

Дата: 03.12.2019 16:49

Фото без опису

За даними Українського центру з гідрометеорології у Вінницькому районі 02 грудня 2019 року та протягом доби 03 грудня 2019 року очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3–8 см., на дорогах ожеледиця.

Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпеки, жовтий).

Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на  об'єктах енергетики, зв'язку, в комунальному господарстві, агропромисловому комплексі, на транспорті (відключення від енергопостачання, обрив електропроводів, що загрожує ураженням електричним струмом,  ламання гілок на деревах та повалення дерев, пошкодження дахів на будівлях тощо).

З метою оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій та вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій необхідно:

вжити заходів щодо забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення та об’єктів економіки, сталої роботи об’єктів соціальної сфери;

бути в готовності розгорнути роботу штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і оперативних груп для забезпечення управління та координації дій сил на випадок їх залучення;

утримувати у постійній готовності до застосування наявні сили та засоби, у тому числі інженерну та автомобільну техніку, мобільні пункти обігріву, автономні джерела електроживлення;

здійснювати інформування населення та учасників дорожнього руху про ускладнення погодних умов, ситуацію на автошляхах, введення тимчасових обмежень руху транспортних засобів із зазначенням маршрутів об’їзду та місць тимчасової стоянки.

У разі ускладнення оперативної обстановки забезпечити негайне реагування на початковому етапі виникнення загроз та інформувати райдержадміністрацію через чергового за телефоном 67-01-93.