Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів.

Дата: 06.12.2019 09:38

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
депутати всіх рівнів.

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
Представляти громаду, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Мої особливі і найщиріші вітання ветеранам місцевого самоврядування, працівникам виконавчих органів рад та депутатам місцевих рад, які найближчі до людей і першими приймають на себе усі проблеми територіальних громад.

Від щирого серця, прийміть запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального гаразду!

З повагою,

Стрижавський  селищний голова