Приймали вітання працівники органів місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2019 12:26

Відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування.

З привітаннями звернулася голова селищної ради Таїсія Анатоліївна Короленко: «Шановні працівники органів місцевого самоврядування,  депутати! Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна життєва позиція є гідним внеском в розвиток нашого селища. Тож бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, творчої наснаги, оптимізму та подальших успіхів в усіх ваших справах та починаннях».

Після привітань вручили Почесні грамоти депутатам та кращим працівникам органів місцевого самоврядування за особистий внесок в розбудову місцевого самоврядування та з нагоди відзначення 7 грудня Дня місцевого самоврядування.

Гарний святковий настрій присутнім протягом заходу забезпечували творчі аматорські колективи району.