Відкритий обласний турнір Вінницької області з Ушу - Саньда, присвячений до дня заснування школи бою " У-ВЕЙ"

Дата: 23.12.2019 16:59

Фото без опису

21 грудня вібувся відкритий обласний турнір Вінницької області з Ушу - Саньда, присвячений до дня заснування школи бою "У-ВЕЙ", яка була заснована 29 грудня 1998 року в смт Стрижавка тренером Бей Олександром Володимировичем. Захід відбувся в Стрижавському спортивному залі ДНЗ ясла-садок «Казка».

У  змаганнях взяли участь 186 спортсменів, 13 команд з 4 регіонів України, а саме Київської, Хмельницької, Запорізької та Вінницької областей.

Селищний голова Таїсія Короленко привітала всіх присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, спортсменам подарувала солодкі гостинці. Також вручила подяки Бею Олександру Володимировичу тренеру-викладачу з УШУ, майстру спорту з УШУ, тренеру – викладачу вищої категорії УШУ «Дитячо-юнацької спортивної школи «Десна» Вінницької районної ради», Андрущаку Андрію Олександровичумайстру спорту України з УШУ (саньда), майстру спорту України з рукопашного бою, Яропуду Сергію Васильовичу майстру спорту України з УШУ ( саньда ) за  багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію особистий внесок у розвиток спорту та досягнуті успіхи,  виховання підростаючого покоління, участь у громадському житті селища, та з нагоди 21- річчя заснування школи бою «У - ВЕЙ»

Командні місця розподілились таким чином:

3 місце зайняла команда "Хонза".

2 місце зайняла команда "Оріон" Липовецький район.

1 місце зайняли господарі змагань команда "У-ВЕЙ" Стрижавка на чолі з тренером Бей Олександром Володимировичем!!!

В кінці змагань діти були нагороджені пам'ятними медалями, кубками, спортивними формами та грошовими нагородами від спонсорів!