Гарний настрій і солодощі подарували дітям до Дня Святого Миколая

Дата: 26.12.2019 11:28

19 грудня біля Стрижаської селищної ради з нагоди Дня Святого Миколая відбулося святкове відкриття Новорічної ялинки. На свято були запрошені  389 дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з інвалідністю, з сімей учасників АТО/ООС та з родин внутрішньо-переміщених осіб. Святий Миколай привітав усіх дітей з наступаючим Новим роком, Різдвом Христовим та вручив солодкі подарунки.

З нагоди свята із привітаннями та щирими побажаннями привітала селищний голова Таїсія Короленко. Вітаючи дітей з новорічно-різдвяними святами побажала міцного здоров’я, багато радості, щедрих подарунків, успішного завершення навчального семестру, гарного настрою, віри в чудеса, миру, щастя.

Захід було продовжено за участі аматорського колективу Стрижавського будинку культури.