СВЯТКУВАННЯ ВОДОХРЕЩА!

Дата: 20.01.2020 15:52

Фото без опису

19–го  січня о 11.30 годині в смт Стрижавка  на річці Південний Буг  відбувся святковий обряд з нагоди відзначення Хрещення Господнього.

Священослужитель отець Олександр провів обряд водоосвячення.

Розпочались хрещенські купання. Серед сміливців були і молоді люди, і представники старшого покоління, жінки та діти. Для тих, хто приймав участь в купаннях  облаштували місце для переодягання. Усіх бажаючих зігрітися частували смачною ухою, пирогами та гарячим чаєм.

Селищний голова та виконавчий комітет Стрижавської селищної ради дякує  за участь в підготовці та проведені свята: ЖК «Затишна фазенда», ПП Печериці Ганні Володимирівні ,  Стрижавському БК та директору Вільгус Валерію Сергійовичу, Стрижавській МПК та начальнику Трофіменкову Володимиру Володимировичу.

Ще раз вітаємо своїх земляків з величним святом, та дякуємо усім, хто відгукнувся та прийшов на святкове дійство. Адже  відродження православних народних традицій повертає нашому народу його коріння, сприяє збереженню пам’яті про наших предків, їхні звичаї та обряди.

Надає силу та духовне піднесення наступним поколінням.