«ГОЛОВНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ»

Дата: 31.01.2020 15:42

Фото без опису

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі - ДП «ГНМЦ») 25-27 лютого 2020 року надає інформаційно-консультаційні послуги у формі семінару-навчання на тему: «Впровадження міжнародного стандарту з охорони праці ISO 45001:2018 на підприємствах України».

ISO 45001:2018 є першим у світі міжнародним стандартом у сфері охорони здоров’я і безпеки праці. Його можна застосовувати на усіх підприємствах, незалежно від розміру, галузі, характеру бізнесу.

Потенційні вигоди для підприємств від впровадження стандарту:

- зниження ризиків на робочих місцях;

- скорочення випадків травматизму і професійних захворювань;

- зниження кількості і тривалості лікарняних;

- зниження кількості і вартості страхових виплат.

Станьте учасником заходу і Ви дізнаєтеся про вимоги ISO 45001:2018, практичний досвід його впровадження на вітчизняних та закордонних підприємствах. Отриманні знання сприятимуть забезпеченню безпеки та безперервності Вашого бізнесу.

Лектор: Олександр Лисенко, провідний аудитор сертифікаційного центру «Бюро Верітас Сертіфікейшн», технічний директор ННЦ «Ощадливе виробництво» НТУУ КП1 ім. І.Сікорського. Семінар-навчання відбудеться на базі ДП «ГНМЦ». Реєстрація учасників 25 лютого 2020 року з 9.00 до 11.00. Початок 25 лютого 2020 року об 11.00.

Кожен учасник семінару-навчання отримає:

• сертифікат про участь у заході, а після успішної перевірки знань відповідні посвідчення;

• консультації від лектора, відповіді на запитання;

• презентації тем в електронному вигляді.

Вартість участі однієї особи складає 2988 грн. (з ПДВ).

Заявки просимо надсилати до 21 лютого 2020 р. на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-А e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua. Телефон кошторисно-договірного відділу: (044) 467-22-64. Телефон для довідок: 067-413-08-14.