До відома депутатів

Дата: 14.02.2020 10:51

Фото без опису

Відповідно до п. 3 ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції».

Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щороку до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Декларація подається суб’єктами, які визначені Законом України «Про запобігання корупції», до яких віднесені також депутати селищних рад згідно підп. б п.1 ч.1 ст. 3 цього Закону України.

Виходячи з вищевикладеного, депутати селищної ради також зобов’язані подавати декларацію за 2019 рік.