Увага повідомлення! Про введення в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Дата: 20.02.2020 11:04

Фото без опису

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII. Згідно вищевказаного Закону, а саме пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» передбачено, що не пізніш як 01 травня 2020 року співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги, а виконавці комунальних послуг – укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не приймуть таке рішення в установлений строк, після 01 травня 2020 року між виконавцем та кожним співвласником укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги.