Про участь у Всеукраїнському екологічному проєкті «Озеленення України»

Дата: 21.02.2020 15:27

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському екологічному проєкті «Озеленення України» (детальна інформація додається).

Метою проєкту є привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Організаторами проєкту виступають Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу – «CEO Club Ukraine». Проект триватиме упродовж 2020 р. і передбачає низку можливостей та акцій. Зокрема ми плануємо висадити 1 000 000 дерев за 24 години, провести загальнодержавну інформаційну кампанію популяризації висадження дерев в Україні, організувати освітні воркшопи в навчальних закладах та започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети »

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі прес-конфренції організаторів проєкту у Вінниці 24 лютого 2020 р., о 12.00, ВОМЦ «Квадрат», вул. Театральна, 15. Під час прес-конференції передбачено підписання меморандуму про спільні дії усіх учасників акції.

Навіщо Вам та Вашій територіальній громаді ця акція? 1) Це гарна нагода озеленити Ваш населений пункт; 2) це можливість закласти парк, алею, сад, сквер, лісок – місце відпочинку для багатьох сімей, що мешкають у Вашому місті; 3) це участь у міжнародній акції – тисячі людей з усього світу вже долучилися до ініціативи; 4) це можливість увійти в Книгу рекордів України; 5)це чудова нагода об’єднати громаду та нагадати про своє лідерство та господарницькі якості у найбільш позитивний та корисний для громади та довкілля спосіб.

Як Ви можете долучитися до акції?

Крок 1. Поширте інформацію про акцію у своїй громаді.

Крок 2. Зберіть волонтерів та активістів і з’ясуйте, де саме, які дерева та скільки Ви хочете посадити у своїй громаді.

Крок 3. Сконтактуйте з місцевим лісгоспом та домовтеся про спільні дії (Ви допоможете їм виконати їхній план, а вони нададуть необхідні саджанці). Визначте, яку саме кількість дерев ви зможете посадити 20 березня.

Крок 4. Візьміть участь у роботі прес-конфренції та робочої групи з реалізації проекту у Вінниці, 24 лютого 2020 р., о 12.00, ВОМЦ «Квадрат», вул. Театральна, 15, та скоординуйте свої дії з акцією в межах Вінниці та України, підпишіть меморандум про участь в акції.

Крок 5. Візьміть участь у акції 20 березня 2020 р. та поширте інформацію про Вашу участь у доступних у Вашому регіоні медіа та сайті громади.

Реєстрація учасників у проєкті

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Озеленімо Україну разом!

З повагою, координаторки проекту:

Ганна Давиденко,

депутатка Вінницької міської ради