Увага безкоштовний семінар на тему «Збереження земельного банку. Оптимальне оподаткування. Перевірки Держпраці»

Дата: 02.03.2020 16:37

Фото без опису

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що 4 березня 2020 року відбудеться безкоштовний семінар на тему «Збереження земельного банку. Оптимальне оподаткування. Перевірки Держпраці» за участю спеціалістів журналу «АгроРRО» в приміщенні Департаменту (вул. Соборна, 15-а).

Початок заходу о 10- 00, реєстрація учасників розпочинається о 9-00 годині.
Програма семінару додається.