Святкування Міжнародного жіночого дня у селищі

Дата: 12.03.2020 10:40

6-го березня в Стрижавській музичній школі відбувся святковий концерт присвячений  Міжнародному жіночому дню 8 березня- свято весни, любові  та краси, яке відзначають жінки у всьому світі.

Святкову атмосферу у залі музичної школи  підтримували щирі вітання та побажання   артистів Стрижавського будинку культури  та вихованці хореографічних гуртків, а також викладачів Стрижавської музичної школи.

Зі сцени усіх присутніх привітала селищний голова Таїсія Короленко, подарувавши квіти, а  також виконавчим комітетом виділена допомога.

«Жінки – мудрі матері, неповторні сестри, кохані дружини, чарівні подруги, веселі доньки, вони роблять життя яскравим, цікавим та насиченим. Дякую за Вашу доброту, розуміння, підтримку, ніжність, тепло і затишок в колі родини. Саме Ви огортаєте близьких людей увагою, турботою та любов’ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, вона дарує гарний настрій та загартовує чоловіків. Нехай ніжні почуття зігрівають Ваші серця та окрилюють душу. Будьте завжди коханими і кохайте. Хай щасливою буде жіноча доля кожної з Вас. Щастя Вам, здоров’я, мрій, любові і надії, родинної злагоди та затишку. Спокою, миру та добробуту Вашим оселям. Нехай весна живе у Ваших серцях за будь-якої пори та за будь-якого настрою.»