Увага Важливо!!!!!!!

Дата: 17.03.2020 17:02

Відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2020 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Зміни що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211» та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року.

З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року забороняється:

♦регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному іміжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

♦перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

♦ перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі

маршрутного таксі;

♦ заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному

сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Тому змушений припинити  здійснювати пасажирські перевезення на приміському маршруті 138  м. Вінниця – (Зал. - вокзал) – смт. Стрижавка – с . Коло-Михайлівка з 18 березня по 03 квітня 2020 року.