Дата: 03.04.2020 10:35

З метою безпечного проведення комплексу весняно-польових робіт та запобіганню поширення на території України коронавірусу COVID – 19, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» обласна державна адміністрація направляє рекомендації з безпечного проведення весняно-польових робіт на території Вінницької області та розроблені Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області Методичні рекомендації органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID – 19.

Додаток:
- Рекомендації з безпечного проведення весняно-польових робіт на території Вінницької області - 2 арк.
- Методичні рекомендації органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID -19 - 7 арк.