Стрижавські медсестри мобільної бригади готові тестувати на COVID-19

Дата: 07.04.2020 16:52

У зв’язку  з поширенням на території Вінницького району гостої респіраторної хвороби ковід-19, спричиненої коронаврусом SARS-CoV-2, на рівні центру первинної медико-санітарної допомоги створено мобільні медичні бригади.

Мобільні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, деззасобами та антисептиками, транспортним середовищем для ПЛР-діагностики та швидкими тестами на COVID-19.

Медсестри мобільної бригади Вінницького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Валентина Буздижан та Марина Мотилевська (Стрижавка АЗПСМ) готові для виїзду на забір біологічного матеріалу від хворих з підозрою на коронавірус.

Дякуємо, медичні працівники, за Вашу оперативність, професіоналізм та відповідальність!