У Вінницькій ЦРКЛ госпіталізовано 23 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та 11 пацієнтів з підозрою

Дата: 16.04.2020 13:47

Фото без опису

Станом на 16.04.2020 року до Вінницької ЦРКЛ поступило 23 пацієнтів, з них у 12-ох пацієнтів лабораторно підтверджені випадки COVID-19 та 11 пацієнтів з підозрою. Всі вони отримують відповідне лікування та обстеження. Стан цих хворих середньої важкості.

Двох пацієнтів, які вилікувалися від COVID-19, виписано з лікарні.

У Вінницькій центральній районній клінічній лікарні перепрофільвано 80 ліжок для хворих на Covid-19.

Для довідки: Відповідно до наказу ДОЗ Вінницької ОДА від 03.04.2020 року №610 «Про перепрофілізацію Вінницької ЦРКЛ в лікарню по наданню допомоги пацієнтам з підтвердженим діагнозом Covid-19» з 07.04.2020 року заклад розпочав здійснювати прийом пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками на COVID-19 (ПЛР) важкого та середнього ступенів важкості жителів районів Вінницької області.