Привітання зі святом Перемоги селищного голови Короленко Таїсії Анатоліївни.

Дата: 09.05.2020 21:34

Зі святом Перемоги Стрижавська селищна рада на чолі з селищним головою Короленко Таїсією Анатоліївною, представники депутатського корпусу вшанували пам'ять загиблих в Другій світовій війні 1939-1945 рр. покладанням квітів до пам’ятників загиблих воїнів. Подвиг цих людей, які і в тилу, і на полі бою виборювали свободу для майбутніх поколінь – неоціненний.
З квітами та грошовою допомогою селищний голова Таїсія Анатоліївна відвідала і привітала мешканців селища - ветеранів Другої світової війни. На жаль, з кожним роком їх стає дедалі менше. На сьогоднішній день у нашій громаді залишилось сім учасників бойових дій. Ці люди заслуговують на особливу пошану, адже саме їм завдячуємо своїм життям.

Ми маємо пам’ятати про подвиг тих ветеранів, кого вже немає серед нас, і цінувати досвід живих, що передають естафету мужності молодим воїнам, які сьогодні змушені взяти до рук зброю, захищаючи цілісність України.
Усім ветеранам та захисникам Вітчизни: міцного здоров’я,  довгих років життя, мирного неба над головою,  щастя та злагоди!