До відома жителів смт Стрижавка та с. Славне!

Дата: 10.06.2020 15:09

З 9 червня 2020 року в Стрижавській селищній раді розпочинає свою роботу інспектор з благоустрою Чорна Надія Юріївна.

На території Стрижавської селищної ради буде проводитися контроль та постійний огляд з метою виявлення порушення правил благоустрою.

В разі виявлення порушення буде відбуватися складання приписів та протоколів про адміністративне правопорушення згідно чинного законодавства .

З правилами благоустрою смт Стрижавка та с. Славне можна ознайомитися на офіційному сайті селищної ради.

Для зв`язку з інспектором  благоустрою звертайтеся  за тел. +38(0432)-585-764

Виконком