З 1 травня весь громадський транспорт міта Вінниці перейшов на безготівкову оплату проїзду!

Дата: 17.06.2020 09:54

Фото без опису

З 1 травня весь громадський транспорт міста Вінниці перейшов на безготівкову оплату проїзду!

Сплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою Муніципальної картки вінничанина, безконтактної банківської картки та смартфоном із технологією NFC - через валідатори!

Придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у найближчих до вас точках розповсюдження та продажу, адреси розташування яких доступні для перегляду у нас на сайті. Також тут можна замовити персоніфіковані Муніципальні картки.

Нагадаємо: термін використання картки становить 5 років, вартість картки - 60 грн. Наявність муніципальної картки дозволяє здійснювати безкоштовну пересадку впродовж 30 хв на всі види транспорту, окрім маршрутних таксі.

Варіанти поповнення карток:

• на довільну суму коштів для оплати одноразових поїздок, додаткових пасажирів та багажу;
  • придбати електронний проїзний квиток на 130 поїздок (трамвай, тролейбус, автобус) за 340 грн.;
  • або безлімітний місячний проїзний квиток на всі види муніципального транспорту вартістю 500 грн.