У Всесвітній день протидіі торгівлі людьми відкриється всеукраіїнська виставка «Очікування Vs Реальність»

Дата: 28.07.2020 11:06

Фото без опису

30 липня, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, в місті Києві відбудеться відкриття виставки «Очікування Vs Реальність» яка піднімає проблему сучасного рабства.

У виставці  представлено  9 реальних історіи?. Це історії людеи?, які і?хали на роботу за кордон. У кожного з них була своя давно омріяна ціль. Хтось хотів купити нарешті свою квартиру, хтось автомобіль, хтось заробити гроші на навчання дитині... Проте, ця поі?здка «на заробітки» не виправдала очікувань. Ці украі?нці постраждали від експлуатаціі? роботодавцем і не отримали за свою тяжку працю ні копіи?ки.

Виставка «Очікування Vs Реальність» буде відкрита для відвідувачів у киі?вському парку ім.Тараса Шевченка з 30 липня до 12-го серпня. А далі експозиція вирушить іншими  великими містами Украі?ни. Загалом, виставка побуває в 18 містах , закриття відбудеться в Одесі 9 грудня 2020 року.

У Вінниці  виставка перебуватиме з 24  по 30 вересня. Кожен  її відвідувач зможе поставити своі? питання експертам, матиме змогу проконсультуватися та отримає поради, як подбати про власну безпеку та безпеку своі?х рідних.

До слова,  тільки з а роки незалежності Украі?ни 260 000 людеи? постраждали від торгівлі людьми.

Довідково:

Торгівля людьми - це форма сучасною рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Дохідність цієї  індустрії в світі середньорічно перевищує 150 млрд дол США (за даними Міжнародної організації праці).

Починаючи з 2000 року, за допомогою до неурядових організацій звернулось понад 16 тис українців, які постраждали віл торгівлі людьми. Тенденція останніх років свідчить про те, що переважно в ситуації експлуатації серед українців потрапляють чоловіки.