На Вінниччині набирає обертів нова система автоматичного нарахування пенсій

Дата: 05.08.2020 11:01

Фото без опису

З 1 липня на вебпорталі Пенсійного фонду України працює новий сервіс автоматичного призначення, який дозволяє подати документи на призначення пенсії за віком в онлайн-режимі, без особистого звернення до Фонду.

З початку роботи е-сервісу, заяви подали вже 168 жителів Вінниччини.

На підставі поданих заяв, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області пенсії в автоматичному режимі призначено 142 особам.

Нагадаємо, що сервіс автоматичного призначення дає можливість майбутньому пенсіонеру надіслати всю потрібну для призначення пенсії інформацію заздалегідь та провести перевірку наявних у Фонді даних. Після настання пенсійного віку, пенсія призначається автоматично.