Туристичний магніт Вінниччини – Подільський Зоопарк запрошує прикрасити дозвілля та взяти участь в розважальних програмах для дітей та дорослих

Дата: 14.08.2020 15:36

Фото без опису

За ініціативи Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації в рамках реалізації програми ЄС "Підтримка секторальної політики - Підтримка регіональної політики України" Подільський Зоопарк як центр сімейного дозвілля запрошує вінничан та гостей міста відвідати ряд розважальних програм і шоу для дітей та дорослих.Перебуваючи на одному з туристичних магнітів Вінниччини, ви не лише насолодитесь спілкуванням з тваринами і птахами, а й відвідаєте велике ведмеже містечко.

Найголовнішими подіями, що чекатимуть на вас впродовж чотирьох тижнів,  а саме щосуботи, це – шоу мильних бульбашок, кріо шоу, твістінг шоу, різноманітні анімаційні програми, конкурси, призи.

Зустрічатиме всіх величний ведмідь Тедді.

Стартуємо вже цієї та кожної наступної суботи  о 12:00

Чекаємо на вас: 15.08; 22.08; 29.08; 5.09.2020 р. та бажаємо приємно провести  чудовий сімейний відпочинок.