Привітання селищного голови Короленко Таїсії Анатоліївни з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 11:46

Шановні жителі селища Стрижавки та Славного!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора

та Днем Незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету та національну святиню нашої країни – Державний прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, уособленням віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності, з ним ідуть в бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України.

День Незалежності – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям небесної сотні, це невгамовний біль за втраченими на Сході України українськими воїнами  і добровольцями,  які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенність нашої держави. А ще - це день, коли варто серйозно задуматись про день завтрашній, про нащадків, про нашу відповідальність перед історією…

Дорогі земляки! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди! Міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.

Нехай ваші серця будуть сповненні гордістю за нашу державу,  прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Селищний голова Таїсія Короленко