Відкриття Стрижавської ялинки

Дата: 19.12.2018 16:00

О 14:00 18 грудня відбулась церемонія засвічення вогнів на головній ялинці Стрижавки, для стрижавчан і гостей селища відбувся цікавий концерт за участі аматорського колективу Будинка Культури. Святковий захід відбувався на одній з локації – біля Стрижавської селищної ради. Після урочистого відкриття ялинки всі діти пільгових категорій отримали новорічні подарунки до дня Святого Миколая.

У воєму вітальному слові голова Стрижавської селищної ради Таїсія Анатоліївна сказала: Дорогі наші, любі діти! Шановні жителі Стрижавки! Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.
Тож вітаю усіх дітлахів, зі святом ! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!
Бажаю  всім жителям миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!