Мінцифри спільно з МОЗ запустило електронну довідку про народження дитини та перевело сервіс "е-Малятко" повністю в онлайн

Дата: 08.10.2020 15:45

Про це стало відомо під час презентації нових сервісів та цифрових послуг Diia Summit у Києві.

- Ми спільно з Міністерством охорони здоров'я та Національною службою здоров'я України запустили модуль електронних медичних висновків в системі e-Health. І від сьогодні в Україні запрацював перший електронний висновок про народження дитини, - сказав перший заступник очільника Мінцифри Олексій Вискуб.

За його словами, до кінця року Мінцифри спільно з МОЗ планують перевести в електронний вигляд лікарняні та запустити в електронному вигляді лист непрацездатності.

Він додав, що у майбутньому всі медичні довідки повинні бути замінені на електронний медичний висновок — відповідний запис в електронній системі e-Health.