Вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва  та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 13.10.2020 14:36

Від імені Стрижавської селищної ради та її виконавчого комітету щиро вітаю зі святом мужності та патріотизму – Днем Захисника України!

Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов'язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину. Це свято самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. І нині Пресвята Богородиця оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які, так само, як наші пращури, стоять на захисті рідної землі.

Бажаю Вам доброго здоров’я та бадьорості духу,  незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з Вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

З повагою,

Таїсія Короленко