Повідомляємо, що  9 листопада 2020 року відбудеться радіодиктант національної єдності .

Дата: 21.10.2020 15:47

Фото без опису

Радіодиктант — об’єднавча позаполітична акція, що популяризує вивчення української мови. Радіодиктанту національної єдності цьогоріч виповнюється 20 років. Його започаткували 2000 року задля єднання навколо української мови. Популярність Радіодиктанту щороку зростає, в акції беруть участь тисячі людей з України й світу, і найголовніше в ній — це єднання з усіма, хто любить і шанує рідну мову.

Традиційна подія цьогоріч буде ще масштабнішою. Радіодиктант транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовника (26 телеканалах (зокрема UA: ПЕРШИЙ і UA: ВІННИЦЯ), UA: Українське радіо та соцмережах).

Про точний час початку радіодиктанту повідомимо трохи згодом на сайті corp.suspilne.media.

Детальніше про подію: