Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА працює над забезпечення доступу до соціальних послуг для осіб з порушенням слуху.

Дата: 29.10.2020 09:20

У цьому році Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА запроваджено навчання спеціалістів органів соціального захисту, державних службовців навичкам жестової мови.

Такі навчання дадуть змогу безперешкодно комунікавати слабочуючим та нечуючим особам з працівникам соціальної сфери, що в свою чергу сприятиме кращій адаптації у суспільстві та дозволить самостійно і без сторонньої допомоги отримувати соціальні послуги.

Також, такі навчання популяризуватимуть вивчення жестової мови і серед інших сфер обслуговування аби для кожної людини стали доступними прості послуги та дії, які роблять життя комфортнішим.