Вінницька область продовжує перебувати у помаранчевій карантинній зоні

Дата: 02.11.2020 12:02

Фото без опису

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 30 жовтня, оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Новий розподіл набув чинності з 00:00 години 2 листопада 2020 р.

«Помаранчевий» рівень встановлено у містах Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Хмільник та у Барському, Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Жмеринському, Іллінецькому, Калинівському, Козятинському, Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Теплицькому, Тиврівському, Томашпільському, Тростянецькому, Тульчинському, Хмільницькому, Чернівецькому, Чечельницькому, Шаргородському, Ямпільському районах.
Джерело: https://vinrada.gov.ua/vinnicka-oblast-prodovzhue-perebuvati-u-pomaranchevij-karantinnij-zoni.htm