Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 13.11.2020 15:06

Вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства України!

Із давніх-давен людство з величезною шаною ставиться до представників хліборобської професії. Адже з маленького хлібного зернятка починається достаток кожної родини, від результатів вашої праці залежить сила і добробут держави.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Нехай ваша праця і надалі служить на користь державі, на благо Українського народу.

Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро, затишок та злагода!

З повагою, селищний голова

Таїсія Короленко