До уваги водіїв! Погіршення погодних умов!

Дата: 18.11.2020 15:59

За попередженням гідрометеорологічного центру протягом доби, 18 листопада, у Вінницькій області очікується погіршення погодних умов. Температура повітря від -1 до +4, туман, можливі опади у вигляді невеликого снігу або дощу, на дорогах можлива ожеледиця.

Шановні водії, будь ласка, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, уникайте маневрувань та дотримуйтесь швидкісного режиму.

Разом з тим нагадуємо, що безпека на дорозі на 70% залежить від гуми, і з настанням перехідного сезону потрібно про це потурбуватись заздалегідь.

З огляду на це необхідно, при середньодобовій температурі нижчій за +7°С, переходити з літніх шин на зимові. Зимова гума набагато м’якша та має ряд переваг при зимових опадах та температурі. Зимові моделі гуми краще утримують автомобіль на снігу та при ожеледиці, а також зменшують гальмівний шлях, завдяки своїй конструкції.

Будьте уважні та обережні. Бережіть себе та своїх близьких!