Відбулося засідання 1-ї сесії новообраної Стрижавської селищної ради

Дата: 24.11.2020 14:53

Фото без опису

20 листопада відбулося 1 пленарне засідання 1-ї сесії новообраної Стрижавської селищної ради VIІІ скликання.

На початку засідання голова  Стрижавської селищної територіальної виборчої комісії Алла Максимчук оголосила результати виборів селищного голови та виборів депутатів селищної ради, вручила селищному голові Михайлу Демченку атрибути влади: посвідчення та значок Стрижавського селищного голови.

Михайло Демченко урочисто склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, після  чого в урочистій атмосфері вручили посвідчення новообраним депутатам  селищної ради, а також виконали низку обов'язкових процедурних моментів, від яких залежить злагоджена робота органів місцевого самоврядування.

Селищний голова привітав депутатів з обранням, подякував виборцям за виявлену довіру та висловив упевненість, що новообрана селищна рада докладе максимум зусиль для подальшого економічного і соціального розвитку селища, консолідує свою роботу для вирішення найголовніших питань, спрямованих на покращення життя жителів громади.

Зокрема обрали Валентину Медведську на посаду секретаря селищної ради.

Депутати  мають зібратися вдруге, щоб обговорити утворення старостинських округів та затвердити кандидатури старост, сформувати відділи, котрі будуть опікуватися конкретними напрямами життя громади.

«Мені надзвичайно приємно, що усе йде за планом, і депутати відчувають свою персональну відповідальність за кожне рішення. Бути частиною добрих змін на тій землі, де виріс і працюєш, — символічно і почесно», - наголосив Михайло Демченко.

Також новобрані депутати селищної ради затвердили, перелік постійних комісій селищної ради та їх персональний склад, затвердили структуру штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2020 рік.