Яких працівників шукають роботодавці Вінниччини?

Дата: 25.11.2020 08:56

Фото без опису

З початку 2020 року 31,5 тисяч безробітних громадян працевлаштовані за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості. А які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? Які вакансії найчастіше надходять до центрів зайнятості регіону?

Протягом січня-жовтня 2020 року в базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше пропозицій роботи було в переробній промисловості, сферах торгівлі, ремонту автотранспортних засобів,освіті, державному управлінні, охороні здоров’я.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування – це водії автотранспортних засобів, трактористи, токарі, оператори котельні. Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг – кухарі, продавці, охоронники. Великим попитом у роботодавців користуються й кваліфіковані робітники з інструментом. Йдеться про слюсарів-ремонтників, швачок,електрогазозварників,електромонтерів.

У сільськогосподарському секторі потрібні робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, тваринники, робітники фермерського господарства тощо.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, сторожі, комірники.

Загалом протягом січня-жовтня 2020 року роботодавці Вінниччини подали до служби зайнятості 37,3 тис. вакансій.

Якщо ви шукаєте роботу, радимо вам скористатися сайтом Вінницького обласного центру зайнятості (https://vin.dcz.gov.ua/). У рубриці «Шукаю роботу» до ваших послуг актуальна база вакансій, яка оновлюється щодня.