Гідрометеорологічні умови на період з 24 по 27 листопада

Дата: 25.11.2020 09:01

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині очікується температурний режим дещо вищий від норми, місцями з незначні опади. вдень 24 листопада посилення вітру.

24 листопада вдень:     Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця.

Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура 1-6° тепла.

25-26 листопада:   Мінлива хмарність, без істотних опадів.

Вітер західний, з переходом на південно-західний, 5-10 м/с.

Температура 25.11 вночі від 3° тепла до 2о морозу,  вдень 1-6° тепла,

26.11 вночі 0-5о морозу,  вдень 1-6° тепла.

За попередніми даними:

27-28 листопада:    27.11 без істотних опадів, 28.11 вдень невеликі опади.

Температура вночі та вдень від 3° тепла до 2° морозу.

Гідрологічна  обстановка:

Річки області перебуватимуть у спокійному режимі.

Використовувався матеріал прогнозу погоди  Вінницького обласного центру з гідрометеорології

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій керівникам районів, міст, об’єднаних територіальних громад, обласних спеціалізованих служб цивільного захисту Департамент цивільного захисту рекомендує, із залученням ЗМІ, продовжувати роз'яснювальну роботу серед населення попереджувального характеру про: