Гідрометеорологічні умови на період з 27 листопада по 01 грудня

Дата: 27.11.2020 16:15

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим близький від норми. Прогнозуються незначні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Вночі та вранці місцями ожеледь, ожеледиця, на дорогах слизько.

27 листопада вдень:    Мінлива хмарність, без опадів.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура 2-7° тепла.

28-29 листопада:   Хмарно з проясненнями, 28.11 вночі невеликий мокрий сніг та дощ, вдень невеликий дощ, 29.11 невеликий мокрий сніг та дощ.

Вітер західний, з переходом на південно-західний, 7-12 м/с.

Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 1-6° тепла.

За попередніми даними:

30 листопада-      Часом сніг та мокрий сніг.

01 грудня:            Температура вночі від 2° тепла до 3° морозу, вдень 0-5° тепла.

Гідрологічна  обстановка:

На водних обєктах області місцями спостерігатимуться перші льодові явища у вигляді заберегів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди  Вінницького обласного центру з гідрометеорології

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій керівникам районів, міст, об’єднаних територіальних громад, обласних спеціалізованих служб цивільного захисту Департамент цивільного захисту рекомендує, із залученням ЗМІ, продовжувати роз'яснювальну роботу серед населення попереджувального характеру про:

• неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/ , http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia)
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • безпеку керування транспортними засобами під час опадів;
  • дотримання правил техніки безпеки при користуванні пічним та газовим опаленням, електроприладами;
  • небезпеку отруєння чадним газом;
  • уникнення переохолодження організму.