На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 164 осіб, зареєстровано 2 летальних випадки

Дата: 01.12.2020 10:27

Сьогодні, 1 грудня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор ДУ «Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України» Валентина Зайцева. За її інформацією, впродовж минулої доби  всіма лабораторіями досліджено 1483 зразки ( в т.ч. ОЛЦ- 940, Меділабс- 262, Центр СНІДу-94, міський лікувально-діагностичний центр-187)

Коронавірус вперше виявлено у 164 осіб:  м. Вінниця – 103; Томашпільський район -18Козятинський-16Літинський-7;  Хмільницький-5;  Іллінецький-4; Шаргородський-3; Липовецький- 2; Немирівський-2; Барський-1; Вінницький-1; Жмеринський-1; Тульчинський-1.

Одужали 9802 особи, в тому числі 526 дітей та 1042 медпрацівники. На даний час хворіє 7472 особи, з них: 235 дітей та 492 медпрацівники.

Валентина Зайцева повідомила, що станом на 1 грудня  поточного року, на території області зареєстровано  19457 підозр  на коронавірусну хворобу. У 17568 осіб - виявлений коронавірус,  в т.ч. у 761 дитини.

На даний час в наявності тест-системи для ампліфікації  на 32100 досліджень, а також наборів для екстракції РНК на 23100 досліджень.

Станом на 1 грудня, в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 135069 зразків.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, в 23 опорних лікарнях області, станом на ранок 1 грудня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 562 дорослих та 4 дітей, з підозрою на коронавірус – 484 дорослих та 15 дітей. На апараті ШВЛ – 2 пацієнта, СРАР- 42, кисень – 444.

Всього в області зареєстровано 294 летальних випадки. Впродовж доби зареєстровано летальні випадки.

За останню добу захворіли 8 медпрацівників.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький низку доручень за напрямками роботи