У Стрижавській селищній раді обрали заступника голови, секретаря виконавчого комітету та призначили старост

Дата: 02.12.2020 17:43

Фото без опису

01 грудня відбулося друге пленарне засідання І сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання. Новообрані депутати вперше використали для голосування електронну систему Віче і позитивно її оцінили. Депутатський корпус продуктивно попрацював у сесійній залі, тож вдалося пройти усі 24 питання Порядку денного.

Відтепер селищна рада має важливі для свого функціонування відділи:

- фінансів,

- житлово-комунального господарства та благоустрою,

- соціального захисту та соціального забезпечення населення,

- освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму.

Утворили також службу у справах дітей.

Кожен населений пункт у складі громади отримав свого представника виконавчого комітету. Старости — це агенти позитивних змін на місцях. Від їх взаємодії з людьми залежить чимало.

Отож знайомтесь ближче:

• Людмила Панасюк — староста на території сіл Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники.
  • Микола Демченко — староста на території Сосонки.
  • Яна Пушечнікова — староста на території сіл Лаврівка, Медвідка, Дорожне.
  • Ірина Лісова — староста на території сіл Пеньківка, Підлісне, Бруслинівка, Супрунів.

Заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради обрали Світлану Лендю, а керівницею справами (секретарем) виконавчого комітету — Олесю Марцинюк.

З-поміж організаційних питань розглядали кілька таких, які стосуються комунального майна, чи то пак — його передачі. Важливою є зокрема передача земель сільсьгосподарського призначення до комунальної власності територіальної громади. А ще — приміщень та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, розташованих на території району, у комунальну власність Стрижавської територіальної громади.

Михайло Демченко привітав колег-самоврядців із призначеннями! Побажав наснаги у щоденній праці заради добробуду у нашому спільному домі!