Жительку селища Стрижавка, молодшого лейтенанта мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка нагороджено державною нагородою

Дата: 10.12.2020 12:13

Фото без опису

6 грудня 2020 року Президент України Володимир Зеленський нагородив іменним годинником за зміцнення обороноздатності України молодшого лейтенанта, офіцера-психолога мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, жительку смт Стрижавка - ЛУНГУ Юлію Олександрівну.

Юлія Олександрівна має три вищі освіти, юрист, психолог, а після закінчення військової кафедри стала офіцером.

Вона не вагаючись одразу пішла захищати Україну, служити до піхотинця бригади «Якова Гандзюка», яка стоїть попереду і є ославленою багатьма подвигами Героїв захисників.

За нетривалий час віддана праця дівчини-захисниці була оцінена на вищому рівні та відзначена нагородою Президента України.

Наша односельчанка не скриває слів вдячності батькам за виховання, рідній Стрижавці та її мешканцям, викладачам ВУЗів, командирам та Президентові України.

А зараз другу доньку Катерину проводжає матір – Оксана Сергіївна, яка також вирішила стати воїном-захисником та боронити рідну державу від супостата.

Батько Лунгу Олександр Кузьмич – підполковник, заступник командира монопіхотного батальйону «Київська Русь». Він народився та виріс у смт Стрижавка. Нагороджений відзнакою «За військову доблесть» , «За зразкову службу», кавалер «Хрест козацької слави», медалі «За зміцнення обороноздатності України» та ін.