В Україні стартує проєкт «Молодь як провідник української національної ідентичності»

Дата: 11.12.2020 08:52

Фото без опису

10 грудня о 16.00 відбудеться перша публічна онлайн-подія програми «Молодь як провідник української національної ідентичності» (Ukraine National Identity through Youth – UNITY), яка реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час події міжнародна організація IREX разом із партнерами та представниками української молоді розкажуть, що планується в рамках програми, яким чином молодь працюватиме з командою UNITY та представить перші результати чотиримісячної діяльності.

Разом з командою програми працюватиме молодь віком від 10 до 35 років. Протягом наступних 5 років, використовуючи підхід позитивного розвитку – не лише для молоді, а разом із молоддю – програма сприятиме молодіжним інноваціям, підприємництву, участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному та місцевому рівнях, а також посилить потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності.

Хедлайнери онлайн-події:

• 47 молодих українців та українок
  • Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт
  • Директор Місії USAID в Україні Джим Хоуп
  • Президентка IREX Крістін Лорд

Трансляція відбуватиметься на Facebook-сторінках міжнародної некомерційної організації IREX та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Робочі мови заходу: українська, англійська та жестова з синхронним перекладом.