Через контакт-центр МОЗ можна викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19, а не екстрену медичну допомогу

Дата: 11.12.2020 09:03

Фото без опису

З 26 листопада у тестовому режимі запрацює опція виклику через контакт-центр МОЗ із протидії поширенню COVID-19 мобільної бригади для тестування на коронавірусну хворобу. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов підкреслив, що мова йде саме про мобільні бригади, а не про екстрену медичну допомогу. Її, як і раніше, можна викликати лише за номером 103.

"Завтра ми в тестовому режимі запускаємо нову опцію — виклик мобільної бригади через контакт-центр. Ці бригади сформовані при медичних закладах для забору у хворого зі симптомами COVID-19 матеріалу для тестування. У деяких ЗМІ з’явилась інформація, що через контакт-центр можна буде викликати “швидку”. Це не так. Для її виклику, як і завжди, потрібно набирати номер 103”, — пояснив очільник МОЗ.

МОЗ звертається до засобів масової інформації з проханням публікувати лише коректну інформацію та не дезінформувати населення щодо роботи контакт-центру.

Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.