Долучайтесь до марафону #Здорова Україна. Прямо зараз зроби 15 присідань

Дата: 14.12.2020 14:51

Фото без описуДавай прямо зараз присядемо 15 разів? Будь-яка фізична активність вдома чи в офісі – краще, ніж не робити нічого. А під час спалаху Covid 19 нам треба тим більше залишатися активними, щоб зберегти здоров’я серця, м’язову силу та гнучкість.

Вправа на присідання зміцнює твої ноги та сідниці, розганяє кров по організму. Як присідати, аби не перевантажувати коліна і давати правильне навантаження м’язам?

1. Постав ноги на ширині плеч, пальці ніг мають розміщуватися трошки назовні.
2. Тримай спину рівно, дивися вперед. Відводь стегна назад і згинай коліна так, ніби хочеш сісти на стілець. П’яти не відривай від землі, а коліна не мають виступати за межі стопи.
3. Опускайся, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Виведи прямі руки перед собою або зведи в замок.
4. Затримайся на секунду в сидячому положенні.
5. Плавно підводься догори.

Повторюй 10-15 разів (або більше) по три підходи з відпочинком по 30-60 секунд між підходами.
Безліч онлайн-ресурсів пропонують комплекси вправ для виконання вдома на кожен день. Обирай ті, що тобі до душі, і залишайся фізично активним(-ою).

Підтримуй своє тіло фізично активним у рамках марафону здорових звичок #ЗдороваУкраїна.
#ЖивуЗдорово