Засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради

Дата: 14.12.2020 17:06

Фото без опису11 грудня 2020 року відбулося перше засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. В засіданні взяли участь селищний голова Михайло Демченко, заступниця селищного голови Світлана Лендя, керуюча справами виконавчого комітету Олеся Марцинюк, секретар селищної ради Валентина Медведська та члени виконавчого комітету.

Розглянуто 18 нагальних і важливих для Стрижавської громади питань.

Обговорили майбутнє управління комунальним майном, розвиток місцевого самоврядування, соціальний захист населення, охорону довкілля, соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та родин, котрі опинились у складних життєвих обставинах.

Так, представники Мізяківських Хуторів під час виконкому озвучили потреби населеного пункту. Зокрема, якнайшвидше проведення водогону, вирішення проблем місцевого сміттєзвалища, врегулювання цін на молоко.

«Усе, що входить до компетенцій органів місцевого самоврядування, обов'язково буде враховано у стратегії розвитку громади», - наголосив голова територіальної громади Михайло Демченко.